Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-01-08 15:51:31

Biathlonis09

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 9
Punktów :   

Beznadziejne starty naszych w Oberhofie.

Nie ukrywam,liczyłem że w Oberhofie będzie lepiej niż dotychczas.Myślałem,że przerwa swiąteczno-noworoczna oraz mistrzostwa polski pozytywnie wpłyną na formę naszych reprezentantów,niestety myliłem się ;( . Najpierw wystartowały nasze sztafety,panowie zostali zdublowani przez najlepsze reprezentacje i zostali sklasyfikowani dopiero na 19. pozycji,słabo zaprezentował się w tym biegu Tomasz Sikora.Panie,które podczas pierwszej w tym sezonie sztafety zajęły 4.miejsce rokowały nadzieje na to,ze i w Oberhofie będzie dobrze.Niestety,widoczny okazał się brak Agnieszki Cyl,wszystkie nasze zawodzniczki były równe,niestety rownie słabe,a przypomnę,że skład kobiecej sztafety wyglądał następująco : Pałka,Nowakowska,Hojnisz i Gwizdoń. Zawiodły zwłaszcza najbardziej doświadczone Pałka i Gwizdoń.Sprinty okazały się także dużym niewypałem,źle zaprezentowały się panie,28. miejsce Nowakowskiej i 30. Pałki,reszta nie zdobyła punktów.Wśród panów najwyżej sklasyfikowany został Tomek Sikora,który zajął 72. miejsce,myląc się na strzelnicy dwukrotnie.Przypomnę że Sikora aspirował o miejsce w biegu ze startu wspólnego,dość sporo się przeliczył.W biegu masowym reprezentowała nas tylko Krystyna Pałka,która zaprezentowała się fatalnie,na 30 zawodniczek zajęła 27. miejsce,jej strzelanie wyglądało tak: 2+0+2+1 .Do zwycięskiej Neuner starciła 3,37,1 minuty,a przecież Neuner pomyliła się aż trzykrotnie. Forma biegowa naszych biathlonistów i biathlonistek jest jeszcze gorsza niż była i nie wiadomo z czego to wynika,być może że był to pierwszy start w Pucharze Świata po dłuższej przerwiedlatego występy nie powalają.Martwi postawa Pałki,która do tej pory prezentowała się znakomicie,będąc cały czas w drugiej "10" . Na daleko idące wnioski jeszcze za wcześnie ale do końca sezonu jest coraz mniej a nie co raz więcej czasu a my zamiast progresu notujemy regres formy. Zobaczymy jak będzie w startach w Nowym Meście. W programie jest bieg indywidualny,więc może będzie to jakiś przełom,wielke szanse na kolejne punkty będzie miał Sikora. Do mistrzostw trochę zostało,jednak poprawa musi nastąpić jak najszybciej,oby Oberhof okazał się wypadkiem przy pracy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wskiz.pun.pl www.energetkapkmech.pun.pl www.szkolaras.pun.pl www.gemini10.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl